Biuro Rachunkowo - Księgowe S.C.
M. Przybytkowska K. Szmidt
 
Pieniadze są tyle warte, ile czas potrzebny do ich zdobycia...
Strona GłównaOfertaPromocjeOdzyskiwanie VAT z krajów UEKontakt
 

UWAGA!

W związku z prężnym rozwojem firmy serdecznie informujemy, iż biuro rachunkowe zmieniło siedzibę prowadzenia działalności. Obecnie siedziba znajduję się przy ul. Marii Konopnickiej 59B/4 (na osiedlu południe za hipermarketem TESCO) Serdecznie zapraszamy do nowej siedziby.Szanowni Państwo!Serdecznie zapraszam do współpracy z naszym biurem w zakresie kompleksowej obsługi rachunkowo-księgowej firm. Priorytetem jest zapewnienie naszym Klientom maksymalnego komfortu prowadzenia działalności gospodarczej, poprzez przejęcie ich obowiązków wobec organów administracji publicznej.

Dzięki pełnomocnictwu kontaktujemy się z urzędem skarbowym i Inspektoratem ZUS, załatwiając wszystkie niezbędne formalności, bez zbędnego absorbowania naszych Klientów.

Jak wszystkie biura rachunkowe - posiadamy wymaganą licencję Ministerstwa Finansów ,wpis nr: 12833/99 z dn. 27-05-1999 oraz licencja nr. 32954/2008 z dn. 24-08-2009

Certyfikat Ministerstwa Finansów         Certyfikat Ministerstwa Finansów

Posiadamy również odpowiednie kontraktowe ubezpieczenie OC, przez co interes naszych Klientów jest w pełni zabezpieczony.

Nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje oraz zapewniają wysoki poziom merytoryczny, dzięki czemu szybko i fachowo rozwiązują większość problemów wynikających z prowadzonej przez naszych Klientów działalności.Zaufało nam wiele firm!!!


Liczniki

Biuro Rachunkowo - Księgowe S.C.
Marta Przybytkowska Karolina Szmidt

tel: (55) 613-27-24
kom: 502-530-280
e-mail:
mpbiuro@wp.pl

Biuro Rachunkowo - Księgowe S.C. Marta Przybytkowska, Karolina Szmidt